Yatak Odası İçin Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Püf Noktası

Yatak Odası İçin Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Püf Noktası

  Yatak odaları için alınan mobilyalar, eşyalar kadar onlara eşlik eden halı, boya, avize, perde ve aksesuar seçimi de bir o kadar önemlidir. Sade eşyalar ve mobilyalar ile döşenmiş bir yatak odası yanlış boya, duvar kağıdı, halı, perde seçimi ile karmaşık bir hal alabilirken, doğru seçimler ile oldukça şık ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak odalarında son zamanlarda boya ile beraber genellikle yatağın olduğu duvar için duvar kağıtları kullanılmaktadır. Birçok farklı model ve desen ile şık duvar kağıtların sayesinde yatak odalarının havası değişmekte ve şıklığını şıklık katılmaktadır. Ancak seçim yapılırken dikkat edilmesi ve doğru tercihler yapılması gerekir. Yatak odası için duvar kağıdı seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktaları aşağıdaki gibidir.

  1. Duvar kağıdının uygulanacağı duvar doğru olarak seçilmelidir. Yatak odalarında duvar kağıdı için en uygun olan duvar ise yatağın olduğu taraftır. Tüm duvarları duvar kağıdı ile kaplamak oldukça zor olacağından dolayı duvar kağıdını tek duvarda kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  2. Yatak odalarınız için duvar kağıdı seçimş yaparken ne çok karmaşık ne de çok sade seçmelisiniz. Hem şık hem de sade modellerden yana olursanız hem göz yorucu olmayacak hem de şıklığı yakalamış olacaksınız. Bunun için seçim yaparken daha çok pastel renkleri tercih etmeli aynı zamanda da renk ve desen seçimini yaparken yatak odanızın genel havası ile uyumlu olacak seçimler yapmalısınız. 
  3. Yatak odanız için duvar kağıdı modası bu sene genellikle manzara resimleri, son bahar fotoğrafları, pastel renklerden oluşan tabloları andıran duvar kağıtları olmuştur. Seçim yaparken zevklerinizi, yatak odanızın renklerini ve şeklini baz alarak seçim yapmalısınız.                     
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ