Yaz Tatilinizde Oturma Odanızdan Hiç Çıkmak İstemeyeceksiniz

Yaz Tatilinizde Oturma Odanızdan Hiç Çıkmak İstemeyeceksiniz

Güneşin sıcaklığında parlayan altın renkli kumsallar ile mavi serin okyanuslardan ilham alınan çeşitli ev aksesuarlar ile dekorasyonlarınızda yapacağınız küçük değişikliklerde yazın canlılığını evinizin içine yansıtabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmezi deniz, güneş, kum…

Oturma-Oda-2

En sevdiğiniz deniz canlılarının da içinde bulunduğu yaz mevsiminden esintiler taşıyan çeşitli tablolar satın alarak evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer olan oturma odalarınızın güneş alan aydınlık duvarlarında renkli duvar kâğıtları ile sergileyebilirsiniz.

Yazın canlılığını mavi beyaz renklerde hissetmemiz çok normal…

Modern stil dekorasyon örnekleriyle şık ve zarif bir yaşam alanı oluşturmak isterken renkleri kullanmayı tercih etmekten kaçınmaya gerek yok. Ev dekorasyonunda duvar zemin rengi ile yer zemini renk tercihlerinde öne çıkan, göz yoran desenlerden kaçınırsanız; pekala renkleriyle öne çıkan tasarımlara yer açabilirsiniz.Yaz mevsimini müjdeleyen dekorasyonların vazgeçilmezleri arasında elbette marin kolleksiyonları en dikkat çekenleridir. Çünkü okyanus rengi sıcak yaz aylarında ev dekorasyonuna serinlik katar. Renkli kırlentler ile marin figürleri yansıtan çizgiler oturma gruplarında en çok tercih edilen kumaş tasarımlarından… Coastal mobilya stili ile oturma odalarınıza yazın doğallığını da taşımış olacaksınız. Hasırlar, ketenler, yazlık kumaşlar ve modern formlarda mavi beyaz porselenler ile oturma odalarınızda yaz konseptini yansıtabilirsiniz.

Oturma odasý dekorasyon örnekleri. Oturma odasý mobilyalarý. Modern ev tasarýmlarý.

Her gün güneşin sıcaklığı aydınlık evinizde, mavi beyaz çizgili oturma grubunuzda hatta deniz kabuklarının yer aldığı duvar kâğıtlarınızda ve meltem ile savrulan kum taneleri gibi oturma odanıza serpiştirilmiş mavi beyaz objelerinizde.Daha mutlu ve huzurlu yaşam alanları yaratmak için gerçekleştirilmiş örneklerden esinlenmek ve parlak fikirler edinmek için mutlaka oturma odasını yaz konseptine geçebilirsiniz.Artık tatilinizi evinizde yaşayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ