Yazlık Bebek Patikleri

Yazlık Bebek Patikleri

Bebekler için yapılan patikler sadece kış ayları için değil yaz ayları içinde farklı şekillerde yapılarak rahatlıkla kullanılabilir. İnce iplikler, açık renkleri tercih ederek şık ve farklı patikler ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle de yeni yürümeye başlayan bebekler için evde kullanmaya oldukça elverişlidir. Aynı zamanda ise hem günlük kombinelerinde hem özel davet kombinelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şiş örgüsü ile yapılan yazlık bebek patikleri yanı sıra aynı zamanda tığ örgüsü ile yapılan modeller de bulunur. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

Yazlık kız bebek patikleri

Yaz aylarında kızınızın şıklığına şıklık katmak, tamamlamak için yazlık patikleri tercih edebilirsiniz. Kız bebek patiklerinde daha çok pembe, pudra, krem, beyaz gibi tonlar daha ağırlıklı kullanılmaktadır. Bu renkleri tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada da kullanabilirsiniz. Yazlık kız bebek patikleri yapılırken simli, sakallı ipliklerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda ise inci, boncuk, kurdele gibi materyaller ile süsleyebilirsiniz.

Yazlık erkek bebek patikleri

Kız bebekleri için yazlık patikler olduğu gibi aynı zamanda erkek bebekleri içinde birçok model ve örnek bulunmaktadır. Bebeğinizin şıklığını tamamlamak için yazlık patikleri tercih edebilirsiniz. Yazlık erkek bebek patik modelleri arasında şiş ile yapılanlar olduğu gibi tığ işi örgü ile yapılan modeller de bulunmaktadır. Erkek bebek patiklerinde mavi, krem, beyaz, siyah, turkuaz ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ