Yazlık Bebek Şapkası Modelleri

Yazlık Bebek Şapkası Modelleri

Yazın gelmesi ve sıcaklıkların artması ile beraber bebeklerimiz için ne giydirelim, nasıl giydirelim, nasıl kombinler yapalım gibi sorular ile karşı karşıya kalmaktayız. Bebeklerimiz için giydirdiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik edecek olan ayakkabı, yaz için uygun bir şapka da kombini tamamlayarak bebeğinizin şıklığını tamamlayabilir. Yazlık bebek şapkası modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Tek renk olarak yapılan modellerim yanı sıra aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde bulunur. Yazlık bebek şapkası yapmak isteyenler ister tığ isterse şiş ile örebilirler. Her iki alan içinde farklı örnek ve modeller bulunmaktadır.

Yazlık kız bebek şapkası modelleri

Yazlık örgü kız bebek şapkası modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. İlk bakışta yapımı zor ve karmaşık gibi gözükse de aslında oldukça basittir. El becerisi olan her bayan rahatlıkla yapabilir. Kız bebek şapkası modelleri genellikle tığ işi örgü ile yapılmaktadır. İsterseniz tek renk ip kullanabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada da kullanabilirsiniz.

Yazlık erkek bebek şapkası modelleri

Yazlık erkek bebek şapkası modelleri kız bebekler kadar çok fazla olmasa da bulunmaktadır. Erkek bebek şapkalarını örerken daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert, turkuaz gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılır. Birçok model ve örnek için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilir, yazlık erkek bebek şapkası örnekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ