Yazlık Kruvaze Bebek Yeleği Modeli Yapımı

Yazlık kruvaze bebek yeleği modeli yapımı diğer ismiyle kundan bebek yeleği arayanlar için güzel farklı bir bebek örgü modelidir. Tunus işi kundak bebek yeleğini video anlatımı ile uygulamak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Örgü bebek yelekleri dört mevsim neredeyse kullanılmaktadır. Bebek örgü modelleri arasında en çok yelek modelleri uygulanmaktadır. Hem el emeği hemde kullanışlı olması örgü modellerinin vazgeçilmezi olmaktadır. Yelek örneklerinin seçeneği oldukça geniştir. Kız ve erkek bebekler için model seçeneği çok olmasından fazla örülmektedir. Yeni ve farklı yelek örgülerini takipçilerimizin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak yelek örgü modellerini inceleyebilirsiniz.

Yazlık Kruvaze Bebek Yeleği Modeli Yapımı

Örgü bebek yeleği yapımı

1 Yaş için uygundur.

2 Renk ip kullanımı orta kalınlıkta bebe ipidir.

Tunus tığ kullanımı model anlatımında 4,5 mm tığ tercih edilmiştir.

2 Adet düğme

Model yapılışına iki zincir çekip içinden ilmek çıkartarak başlanmaktadır. Alt kıvrımını engellemek için farklı teknik ile etek ucu detayı örülmüştür.

Devamında zincir tepelerinden ilmek çıkartarak tunus işi tekniğini uyguluyoruz. Lastik tekniği uyguluyoruz 1 ters 1 düz işlemini yapıyoruz. Lastik kısmını da pirinç tekniği ile devam ediyoruz. Toplamda 4 sıra lastik yapıyoruz.

Modelin detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi bebek yeleği yapımı, örgü yelek yapımı, bebek yelekleri  hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ