Yazma Modelleri İğne Oyası

Yazma modelleri iğne oyası görsel olarak tülbent örneklerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Görselleri inceleyerek yazma modellerinde uygulayabileceğiniz güzel örnekleri seçebilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi iğne oyaları yazma modellerinde sıkça uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. İğne oyaları narin kibar oya örnekleri arasında yer alırken oldukça meşakkatli olan iğne oyaları tığ oyaları kadar çok yapılmamaktadır. Çoğunlukta iğne oyasının yapılışını bilmemektedir. Sipariş verilerek yazma kenarlarını çeyizleri için genç kızlarımız yaptırmaktadır.

Havlu, tülbent, yazma kenarlarında ve aynı zamanda danteller de kullanılan iğne oyaları, yeni modelleri de kadınların gönlünü fethetmeye devam etmektedir. Zaman geçtikçe iğne oyasını yazma haricinde her alanda sipariş alarak uygulayan arkadaşlarımız vardır. Zahmetli ve güzel modeller olması fiyatının tığ oyalarına göre daha fazladır. Bütçesine uyanlar sipariş vererek istedikleri modelleri tercih etmektedirler.

Sitemizde iğne oyası modelleri video anlatımlı mevcuttur. İzleyerek uygulayabilirsiniz. Artık iğne oyasının yapılışını kurslardan öğrenerek uygulayabilirsiniz. Öğrenmek isteyenler kursların takip edip açıldığında giderek el işi beceresini arttırabilirler.

Yazma modelleri, tülbent örnekleri, iğne oyaları, tığ oyaları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yazma Modelleri İğne Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ