Yel değirmeni lif modeli yapılışı

Yel değirmeni lif modeli yapılışı

Yel değirmeni lif modeli yapılışı farklı model arayan arkadaşlarımız için güzel lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlerle buluşuyor. Video anlatımlar yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlayacaktır.

Lif modelleri çeyizlerin en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yeni model lif örnekleri sayfamızda bulunmaktadır. Farklı lif şekilleri için yine yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yel değirmeni lif modeli yapılışı

2 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Taban üzerine yapılan modeldir.

Yıldız tekniği yapılmaktadır.

6 Dilimden oluşuyor.

Öncelik olarak tabanı hazırlıyoruz. Taban için halka oluşturup fıstık yapalım aralarda üç zincir çekelim, altı fıstık yapalım.

Aralarda çektiğimiz zincir içlerine üçlü fıstık yapıyoruz aralarda zincir çekip dilim oluşturmaya başlıyoruz. Arttırma işlemi uyguluyoruz. İstediğimiz boyuta gelene kadar taban kısmını örüyoruz. Toplam sekiz sıra olana kadar devam ediyoruz.

Taban kısmına üç dilim üzerine istediğiniz renk lif ipi ile tekrar dilim örüyoruz. Kenar oyası yapıp bitmektedir. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Yel değirmeni lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ