Yeni ayçiçeği lif modeli yapılışı

Lif modelleri kültürümüzde çeyizlerin vazgeçilmezi bir üründür. Değişik modellerde ve renklerde birçok lif modeli vardır. Bugün yeni bir modeli beğenilerinize sunduk. Ayçiçeği lif modelinin baştan sona tüm detayları videoda mevcuttur.

Lif modellerini uygularken zevkinize göre renk değişikliği yapabilir, farklı görüntüler hazırlayabilirsiniz. Lif örüp satış yaparak aile bütçesine katkıöz atabilirsiniz. sağlayan birçok arkadaşımız vardır. Çeyizler için özel sipariş alarak kolaylıkla satış yapılabilir. Günümüzde sosyal mecralar aracılığıyla bu işler daha da kolay olabilmektedir.

Sitemizde birçok lif modeli bulunmaktadır. Lif modelleri kategorisinde bütün modellere göz atabilirsiniz.

En güzel lif modelleri, el emeği göznuru lif modelleri yıllardır örülür. En güzel çeyizlik lif modelleri çeyizlerin gözdesi ve vazgeçilmezidir. Değişik lif modelleri yapımı arayışı içinde olan marifetli hanımlar için yeni lif modelini videolu ve detaylı anlatımlı olarak aşağıdaki videoda paylaştık. Yıllardır renk renk model model örülen lifler , günümüzde de zenginleşmeye devam etmektedir.

Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli. Bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

blank
Yeni ayçiçeği lif modeli yapılışı
blank
Yeni ayçiçeği lif modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ