Tığ işi bulut motifi yapımı

Tığ işi bulut modelli motif , her türlü örgü süslemelerinde kullanabiliriz. Özellikle bebek yelek hırka bere battaniye süslemeleri için oldukça uygun bir motifdir. Magnet motifi olarak da kullanabiliriz.. Yenidoğan bebek magneti ya da buzdolabı süsü olabilir. Kullanabileceğiniz yerler hayalgücünüz doğrultusunda çoğaltılabilir.

Ben video içerisinde bebe yünü ve ona uyumlu tığ kullandım. Elinizdeki malzeme doğrultusunda ip ve tığ tercihi yapabilirsiniz. Hatta kabarık yapılı anakuzusu ya da sakallı denilen fantazi iplerle de hazırlayabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ederek bunun gibi birçok farklı magnet modellerine ve anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bebek şekeri ve özel günlerde dağıtmalık magnetler hazırlayabilirsiniz.

Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

blank
Bulutlu bere
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ