Yeni bahar dalı lif modeli yapılışı

Yeni bahar dalı lif modeli yapılışı kare lif modeli çiçek detayı olan güzel görselliği ile lif sevenlerin beğenisini alacaktır. Yapılışı uygulayacak olanların rahatlıkla yapacağı modeldir. Detaylı video anlatımı ile herkesin yapabileceği bahar dalı lif modeli çeyizlerde yerini alacaktır. Modelin renk seçimini farklı renk ip ile yaparak görselliğini değiştirebilirsiniz. Aynı modeli farklı bir kaç renk ip ile deneyerek uygulamak sizlerin tercihin dedir.

Lif modelleri son zamanların en popüler el işleri arasında yer almaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız çeyizler için birçok lif modelini yapmaktadırlar. Lif modellerin video anlatımlı olması youtube kanallarında olması kolaylık sağlarken lif modellerine ilgiyi arttırmaktadır. Lif çalışmalarında yeni örnekler ve tasarım lif modelleri ortaya çıkmaktadır. Sayfamızda en yeni lif modelleri ve birçok kişiye hitap eden örnekleri bulabilirsiniz.

Yeni bahar dalı lif modeli yapılışı

Malzemeler: 4 renk lif ipi
2 numara 1.75 mm tığ
İnci
Dikiş iğnesi
Makas

Yapılışı: Kare tabanı yıldız örgü tekniği ile örüyoruz. 21 fıstık olarak başlayıp 21 sıra ördükten sonra modelin kenarlarına zincir yuvaları yapıyoruz. Kare tabanın köşesinden başlayarak zincir çekip diğer köşeye doğru çizgi oluşturuyoruz. Dönüşte oluşturduğumuz zincir yuvalarının içine sık iğne yaparak aşağıya doğru ilerlerken kenarlarda dallar, yapraklar ve tomurcuklar oluşturarak örmeye devam ediyoruz. Oluşturduğumuz dalların uçlarına puf çiçekler yapıyoruz. Yaptığımız çiçeklerin ortasına inci dikerek lifin üzerine sabitliyoruz. En son olarak demir saplı tığla kenarlara fırfır uygulaması yaparak modeli tamamlıyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ