Canım Anne

Yeni tunus işi kahve çekirdeği modeli yapımı

Yeni tunus işi kahve çekirdeği modeli yapımı

Yeni tunus işi kahve çekirdeği modeli yapımı örgü modelleriniz kolaylıkla uygulayacağınız model olacaktır. Bebek battaniyesi yapımında tercih edebilirsiniz. Renk renk çalışabileceğiniz örnektir. Ayrıca lif çalışması içinde yapılabilir. Kare lif modeli için veya uzun lif modeli için kolaylıkla yapabilirsiniz. Kalan lif ipleri renkli çalışma harika görsellik ortaya çıkacaktır.

Tunus işi örgü modellerini seviyorsanız. Model detaylı video anlatımı ile uygulayabileceğiniz modeldir. Yeni örgü modeli öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde basit model çalışmasıdır. Farklı örgü modelleri arayanlar içinde sayfamızda oldukça fazla örgü modellerimiz mevcuttur. Şiş örgü modelleri, tığ işi modelleri geniş örnek seçeneği için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

Yeni tunus işi kahve çekirdeği modeli yapımı

2 Renk ip yapacağınız modele göre ip seçebilirsiniz.

2,5 Numara tunus şişi

Kenar oyasını uygulamak için 2 numara tığ

Model kurulumu 3 katları + 2 olarak ayarlanmaktadır.

Yapılışı: Zincir sayımızı yapmak istediğiniz model boyutuna göre çekelim, her zincirden bir ilmek çıkartıp sıra sonuna gelelim ve ilmekleri toplayarak sıra başına geliyoruz. Üç zincir çekip ilmeği uzatıp bırakıyoruz diğer renk beyaz ipi zincir dibine sabitliyoruz üç zincir çekip ilmeği uzatıp üç ilmek içinden şişi geçirip beyaz ipi çıkartıp fıstık yapıyoruz. İki zincir çekip üç ilmek alıp fıstık yaparak sıra sonuna geldiğimizde üçlü trabzan yapıp ipi kesiyoruz. Sıra başında üç zincir çekip bıraktığımız ipi fıstık tepesine sabitleyelim ve ilmek çıkartıp sonra toplayıp başa geliyoruz ve aynı tekniği uyguluyoruz. Model kendini tekrar etmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tunus işi kahve çekirdeği yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ