Canım Anne

Yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Yeni kutu tekniği kare lif yapımı kolay lif modeli arayanlar için harika görselliği olan şekil detaylı lif modelini siz değerli, takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı tüm detayları video anlatımda anlatılmıştır yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımızda kolaylıkla uygulayabilirler. Kare modeller özellikle kutu tekniği yapılışı kolay olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Çeyizlik lif modellerinde kare lif örnekleri yine en çok uygulanan modeller arasında olmaktadır. Lif denilince aklımıza gelen kare lif çalışmaları olmaktadır. Lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde yeni kare kutu tekniği model oldukça ilgi göreceğini düşündüğümüz model olacaktır. Farklı ve tasarım lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yeni kutu tekniği kare lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapıyoruz uç uca dört fıstık yapalım dördüncü fıstık kenar fıstığı olacak tekrar tepesine açık fıstık tekrar dibine fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım, tekrar fıstık yapıp kare oluşturup üçe üç kare oluşturuyoruz. Farklı renk ip ile devam edelim kutu tekniği ile devam ediyoruz üç sıra üst üste örüyoruz ve ipi keselim. Aynı renk ipi karşı tarafa sabitleyip aynı işlemi uyguluyoruz. Uç uca üçerli sıra olarak mavi, beyaz şeklinde beş kez yapmış olduk;

Devamında beyaz ve mavi kenar kısımda kalıyor, mavi beyaz ve mavinin üst kısmını sarı ip ile örüyoruz. Köşe dönüşleri şekil detayları olan model yapılışının detaylarını öğrenmek için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ