Canım Anne

Yeni baklava dilimi lif yapımı

Yeni baklava dilimi lif yapımı

Yeni baklava dilimi lif yapımı görselliği altı dilimden oluşan yıldız tekniği ile örülen kolay lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Youtube kanallarına hanımlarımız en güzel lif çalışmalarını hazırlayıp takipçilerine sunmaya devam etmektedir. Lif modelleri el işlerinin en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır.

Lif modelleri denilince akla ilk gelen çeyizlik lif modelleri olmaktadır. Yeni lif örnekleri, takım lif modelleri ve damat lif örnekleri çeyizlerin vazgeçilmez lif modelleri olmaktadır.

Banyo lif modellerinde sipariş alan arkadaşlarımız için de sayfamızda en yeni ve içeriğimiz geniş olan lif örneklerimiz bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek beğeneceğiniz lif çalışmalarını bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yeni baklava dilimi lif yapımı

2 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

6 Dilimden oluşmuştur.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine kapalı fıstık yapalım üstüne açık fıstık ve ilk zincire açık fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım. Model yıldız tekniği ile üçlü fıstık kapatarak arttırma işlemi yapıyoruz. Baklava dilim görselini almasını sağlıyoruz. Beyaz renk ip ile kenar fıstığını uygulayıp dilimi bitiriyoruz. Toplamda altı dilim hazırlıyoruz. Ve birleştirme yapıyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni baklava dilimi lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ