Yeni çeyizlik lif modeli yapılışı

Yeni çeyizlik lif modeli yapılışı görselliği güzel olan birçok renk ile çalışabileceğiniz lif örneğidir. Kalan ip seçeneklerini seçerek yapacağınız kolay lif modelini çeyizlik modeli olarak tercih edebilirsiniz. Mısır tekniği ile uygulanmaktadır. Renk uyumu güzel seçilmesi modelin görselliğini arttırmaktadır. Yeni çeyizlik lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Yeni çeyizlik lif örneği arayanlar için yuvarlak ideal boyutta olan lif çalışmasını sipariş alan arkadaşlarımızda müşterilerinin beğeneceği lif modelleri arasına katacaklardır. Farklı tasarım ve takım lif modeli seçenekleri için sitemize bakabilirsiniz.

Lif modellerinin sayısız örnek seçeneği olması ve youtube kanallarında yayımlanması lif modellerine ilginin artmasına büyük rol oynamaktadır. Birçok örneğin video anlatımlı olması izlenerek uygulanması kolaylık sağlamaktadır. Her kesime göre lif modeli bulunmaktadır. Sitemizde yeni ve farklı en güzel ve çeşit lif çalışmalarını yayımlamaya devam etmekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz.

Yeni çeyizlik lif modeli yapılışı

5 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Sihirli halka yapalım halkanın içine dört dolgulu fıstık yapalım, aralarda bir zincir çekip toplamda yedi fıstık halkanın içine dolduralım. İkinci sırada aynı noktaya çift fıstık yapıyoruz. Yine aralarda zincir çekiyoruz. Üçüncü sırada çift ve tek fıstık yapalım, mısır tekniği ile aynı işlemi devam ediyoruz. Belirli sıradan sonra yedi dilim kısmını uyguluyoruz. Dilim arasına detayların yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çeyizlik lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ