Yeni çeyizlik patik modeli yapımı

Yeni çeyizlik patik modeli yapımı

Yeni çeyizlik patik modeli yapımı tığ işi kolay patik modeli yapılışı ister çeyizlik veya sipariş için tercih edebileceğiniz güzel patik örneği ayağımızda şık duran video anlatımlı patik yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü patik modelleri sevenler için yapılışı video anlatımlı olan şık bayan patik modelidir. Farklı ip rengi seçerek yapabilirsiniz. Kıyafet rengine göre uyumlu giyinmeyi tercih ediyorsanız ip seçimini ayarlayarak model yapımına başlayabilirsiniz.

Sayfa içeriğimiz de örgü patik yapılışlarına geniş model seçeneğini bulabilirsiniz. Bot patikten, beş şiş modeline, keçe tabanlı patik yapımı, iki şiş patik örnekleri ve daha fazla içerik için linke tıklayabilirsiniz.

Yeni çeyizlik patik modeli yapımı

37 ve 38 ayak numaralarına uygundur.

1 tane patik ipi kullanımı

2, 1.75 mm tığ ( Tığ numarası örülüşe göre ve ip markasına göre değişim gösterebilir)

Küt burun patik ucuyla 16 zincirle birlikte 14 tırabzan yapalım. 1.2.3.4.5 sıraları her iki köşeden 2 tırabzan arttırma ile 24 tırabzan önde, 24 tırabzan arka kısmında 48 tırabzan 5 sırayı tamamlayalım. 6.sıra 25 tırabzan önde 25 tırabzan arkada 50 tırabzan ile 6 sırayı tamamlayalım. Ön modeli 3 model olacak şekilde örelim ve yan kısımlarında modelimizi devam ettirerek 4 model de yan kısmı için yapalım. Topuk ayrımını yapalım ve topuğu sık iğne yaparak tamamlayalım. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik modelleri, tığ işi çeyizlik patik yapımı, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü ailem youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni çeyizlik patik modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ