Yeni çiçekli lif modeli yapılışı

Yeni çiçekli lif modeli yapılışı yuvarlak lif örnekleri sevenler için orta kısmı çiçek görseli ile süslenmiş güzel lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Lif modelleri çeyizler için vazgeçilmezlerden olmaktadır. Çeyizlik el işleri arasında en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Tasarım ve takım lif çalışmaları fazlasıyla tercih edilmektedir. Nişan bohçalarında yer alan lif örnekleri hanımlarımızın vazgeçilmez el emekleri olacaktır.

Çeyizlik lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için sayfamızda yeni ve tasarım lif modelleri oldukça fazladır. En yeni lif modelleri lif sevenlere sunmaya devam etmekteyiz.

Sipariş alan arkadaşlarımız da sayfamızda farklı lif çalışmalarını bulabilirler. Siparişleri için modelleri inceleyerek tercih edebilirler. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni çiçekli lif modeli yapılışı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığla ortadan 7 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine aralarında 3 zincir çekerek 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Bir üst sırada her fıstığın arasına 2 fıstık yaparak artırma yapıyoruz. Düzenli olarak her sırada artırma yaparak lifimizi büyütüyoruz. İpleri içten yürüterek çiçek deseni koyuyoruz. Kenar oyası olarak fıstık üzeri zincir çekip sabitliyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni çiçekli lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ