İşlemeli Mutfak Takımı Modelleri

 

Mutfağın kadınlar için önemi her zaman farklı olmuştur. Mutfak bizim için kendimizi gösterdiğimiz, keşfettiğimiz alnımız hayatımızın en önemli bölümlerinden biridir. Yemeklerin Türk kültüründeki yeri hiç şüphesiz ki tartışılmaz harika yemeklerin çıktığı mutfaklarımız da bu yüzden her zaman bizim için önemini, yerini korumuştur. Mutfakta yapılan yemekler kadar mutfak araç gereçlerine, aksesuarlarına, perdesinden halısına kadar tüm dekoruna da büyük önem vermekteyiz. Hepsinin birbiriyle uyumlu ve ahenkli olması biz kadınlar için önem teşkil etmektedir. Bu yüzden seçtiğimiz parçalara mutfağımızda kullandığımız tüm detaylara dikkat etmekteyiz. Dantellerin geçmişten günümüze kadar hayatımızdaki yeri bellidir, bizim toplumumuz için önem arz eder. Her kadının çeyiz sandığında mutlaka dantel bir parçası vardır. Danteli biz kadınlar mutfaklarımıza da başarıyla taşımışız. El örgüsü perdelerden, masa örtülerine, dantel mutfak peçetelerine kadar bunu her detay da görmek mümkündür. Her geçtiğimiz gün bu aksesuar dantel modalarına yenileri eklenmektedir. Modanın değişmesiyle beraber yenilikler de kaçınılmaz olmuştur.

Birbirinden şık mutfak takımı örnekleri mevcuttur. Bütünüyle dantelle örülen takımlar olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile veya kumaş kenarlarına dikilerek elde edilen mutfak takımları da vardır. mutfak takımı örmek görüldüğü kadar zor da değildir. Hem dantel mutfak takımlarının mutfağınıza katacağı şıklığı, zarafeti düşünecek olursak verdiğiniz emekler boşa gitmeyecektir. El becerisi olan bayanların rahatlıkla örebileceği kolaylıkta birbirinden şık mutfak takımı modelleri sayfamızda mevcuttur. Sizde resimli anlatımlı görselleri takip ederek kendi mutfak takımınızı kendiniz örebilirsiniz. Örgü, dantel mutfak takımları olduğu gibi boyama veya işlemeli mutfak takımları da vardır. Sizin tercihinize ve zevkinize göre istediğiniz modeli sitemizden seçebilirsiniz.

En yeni mutfak takımı örnekleri içinde meyve deseni, motifi çıkarılan danteller ön plana çıkmaktadır. Eskiyle yeninin buluşturulduğu bu örnekler kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle de üzüm motifi sıklıkla kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ