Yeni Doğan Bebek İçin Giysi Önerileri

Yeni Doğan Bebek İçin Giysi Önerileri

YENİ BİR HAYAT

Yeni evlenen çiftleri hayatlarına ayrı bir mutluluk katacak olan bebekler belki hayatlarını sonuna kadar değiştirecek ve bütün odak noktaları olacak bebekleridir. Bebekleri için ilk doğduğu andan itibaren en iyi şeyleri kullanmasını isterler bütün anne ve babalar.

bebek-giysisi-onerileri

Bunun için ilk olarak bebeğin ilk doğduğu anda olan ihtiyaçlarını karşılamak olacaktır.  Doğum çantasından başlayarak ilerleyen zamanlara kadar kullanacağı b ütün ürünler özenle seçilmekte , bebek sağlığını tehdit eden bütün ürünlerden ve yiyeceklerden uzak durulmalıdır. Yeni doğan bebekler için giysi seçerken ise ürünlerde kullanılan malzemenin tamamen pamuklu yapıda olmalıdır.

bebek-kiyafetleri-kombini

 

Yeni Doğan bebek için giysi önerileri ; bebeğinizin rahat giyebileceği zıbınlar ilk aylarda oldukça önemlidir. Fazla almanız da annenin işini oldukça kolaylaştıracaktır. Zıbınlarda ve bütün diğer kıyafetler dikişsiz ve yumuşak ürünler kullanmayı tercih ederseniz bebeğinizin daha çok rahat etmesini sağlarsınız.

yeni-doğan bebek-kiyafetleri

Yeni doğan bebekler için giysi önerileri mevsimlere göre kıyafet seçimi olacaktır. Bebeğiniz eğer soğuk havalarda doğdu ise hem soğuktan korumak için hem üşümemesi için hem de rahat hareket edebilmeleri için çok kalın tek parça bir ürün yerine birkaç parça kıyafeti giydirmek daha mantıklı olacaktır.

bebek

Gerektiği zaman hem üstünü rahat değiştirmek hem de ortamın sıcaklığına göre terleyerek hastalanmasını önlemek için kat kat giydirmek daha doğrudur.

bebek-kıyafetleri

Yeni doğan bebeklere giysi önerileri arasında bir de yaz mevsimde doğan bebeklerin için tercih edilmesi gerekenlere bakalım. Yaz aylarında doğan bebekler için tulumlar en ideal kıyafetlerdir. Pamuklu atlet , badi ve serin tutacak kıyafetler tercih edilmelidir.  Sıcak yaz aylarında  bebeklerde yetişkinler kadar sıcaktan etkilendiği için vücuda yapışmayan , terletmeyen , rahat hareket etmesini sağlayan ürünlerin kullanılması tercih edilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ