Yeni gonca gül lif yapımı

Yeni gonca gül lif yapımı

Yeni gonca gül lif yapımı yeni tasarımlar tercih eden takipçilerimiz için görselliği harika olan gonca gül lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri geniş örnek seçeneği ile tığ işi örgü modelleri sevenlerin en çok tercih ettiği el işi olarak lif modelleri gelmektedir.

Lif modelleri kızlarımızın çeyizlerinde yer alan en güzel sandık çeyizi olmaktadır. Model seçeneği çok olan lif örnekleri hanımlarımızın en çok sevdiği tığ işi örgü modeli olmaktadır. Çeyizlerde bohçalarda yer almaktadır. Nişan bohçalarında damat lif modelleri ve yeni tasarım lif modelleri yer almaktadır.

Video anlatımlı lif modelleri yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça faydalı olmaktadır. Yeni tasarım lif modellerini video anlatımlı olarak uygulaması sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Sayfamızda lif modelleri oldukça geniş örnek seçeneğine sahiptir. Modellerimizi inceleyerek istediğiniz örnekleri beğenerek uygulaya bilirsiniz.

Yeni gonca gül lif yapımı

4 Renk lif ipi tercih edilmiştir farklı ren seçeneği ile yapabilirsiniz.

Tığ seçimi de elinize yatkın olarak seçebilirsiniz.

Çiçek taban üzerine yapılmıştır.

Dikişsiz uygulama yapılmıştır.

Çiçek detayının video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız bizim için değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni gonca gül lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ