Tunus işi boncuklu patik yapılışı

Tunus işi boncuklu patik yapılışı

Tunus işi boncuklu patik yapılışı çeyizlik ve siparişler için çok güzel model olacağını düşünüyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Örgü patik modelleri hanımlarımızın vazgeçemediği en çok kullanılan kıyafetleri arasında yer almaktadır. Tunus işi patik modelleri, şiş örgü patik modeli, tığ işi patik yapımı olarak patik sevenlerin beğenisinde olmaktadır. Sayfamızda en güzel patik örnekleri bulunmaktadır. Patik modelleri birçok kitleye hitap edecek modeller sayfamızda bulunmaktadır.

Çeyizlik patik modelleri ve boncuk detaylı tercih edenler için nişan bohçalarında yer alan patik modelleri en yeni model ve farklı teknik yapımı patik örnekleri çeyizlerde yer verilmektedir.

Tunus işi boncuklu patik yapılışı

1 Yumak patik ipi kullanımı

Tunus tığı 3 numara

Kenar kısmı için tığ seçimi

350 Adet boncuk kullanımı

İlk olarak boncukları patik ipine aktaralım, patik yapımına burun kısmından başlıyoruz, ilk olarak 13 zincir çekelim, her zincirden bir ilmek çıkartalım, ilk ilmeği tek çıkartıp devamında çift topluyoruz. İlk ve son başında arttırma yaparak 15 ilmğe ulaşıp sonrasında ilmekleri topluyoruz.

Toplamda 8 sıra 27 ilmek olana kadar artırma işlemi yapalım, üç sıra artırma yapmadan örelim, boncuk yerleştirme işlemi yapmaya başlıyoruz. Modelin detayları için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik modelleri, patik yapımı, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tunus işi boncuklu patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ