Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Merhabalar sevgili hanımlar;

Sizler için çok güzel İğne oyası Havlu Kenarı Örneklerini bu yazımızda paylaştık. Bu güzel modelleri  www.ceyizsarayi.com sitesinden isteyen arkadaşlar satın alabilirler. Kendi kendinize örnek çıkarmak biraz daha zorlu bir iş olacağını biliyoruz İğne Oyası Havlu Kenarı yapmayı bilen hanımların Bizler ile Facebook sayfamız üzerinden bizlere ulaştırdıkları modelleri sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Ayrıca varsa . Üstelik sayfamızda yer alan tüm iğne oyası havlu kenarları modelleri gayet basit ve gösterişli modeller olduğundan sizi hiç zorlanmayacağınız dan emin olabilirsiniz.

Yazma oyası modelleri çeyizlerde göz dolduran ve olmazsa olmaz kız çeyizlerinde en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Model seçeneği geniş olan yazma modellerinde sıkça rastladığımız oya örneklerinin başında tığ oyaları gelmektedir. Yapım aşaması iğne oyalarına göre daha kolay olması herkesimin yaptığı el işleri arasında yer almaktadır. İğne oyaları zahmetli el işleri arasında yer aldığı için herkesimin bildiği el işi değildir. Yapım aşamasını ailenizde var olan kişiden veya kurslardan öğrenimi mümkündür. Az uygulamasını bilenler video anlatımlardan öğrenerek kolay modelleri rahatlıkla yapacaklardır. Sitemizde birçok modeli bulabilirsiniz.

İğne oyaları, tığ oyaları, yazma modelleri, tülbent oyaları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ