Gülderen lif modeli yapılışı

Gülderen lif modeli yapılışı yeni tasarım lif örneklerini sayfamızda yer vermeye lif sevenlerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz. En güzel lif örnekleri video anlatımlı olarak takipçilerimizle buluşmaya devam etmektedir. Gülderen lif modeli yuvarlak lif modelleri sevenler için şık lif çalışması olacaktır. Farklı renk seçimi ile uygulayabilirsiniz.

En güzel lif örnekleri çeyizlik lif modelleri olarak özenle yapılmaktadır. Çeyizlerde lif modelleri ilk sırada yer almaktadır. En çok yapılan el işleri olmaya lif modelleri devam etmektedir. Model çeşidi çok olması video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır.

Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız sayfamızda yeni tasarım lif örneklerini bulabilirsiniz. Farklı en güzel lif çalışmalarımız sayfamızda mevcuttur. İnceleyerek siparişleriniz için uygulayabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gülderen lif modeli yapılışı

Yeni Tasarım Gülderen lif modeli yapılışı

Lifimizin yapılışı için 4 renk lif ipi kullanıyor zemin beyaz yaprakları yeşil ve gülleri sarı ile bordo kullandım siz istediğiniz renk yapabilirsiniz 2 no silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz Lifimize beyaz ipimizle 2 zincir çekerek başlıyor zincir içine 2 li fıstıklar yapıyoruz sıra sonlarında artış yapıyoruz 6 motif olarak yapılıyor gül şeması olarak 3 sarı 3 bordo yapılıyor 6 motifi tamamlıyoruz ve motiflerimizi fıstıklar yaparak birbirine ekliyor en ortaya puf çiçeği yapıyoruz ve lifimiz tamamlanıyor..Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Gülderen lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ