Yeni İğne Oyası Mutfak Havluları

Yeni iğne oyası mutfak havluları mutfağımıza şıklık katan havlu modellerine kenar detayı için iğne oyası uygulayabilirsiniz. Mutfakta sıkça kullandığımız havlular için kenar detayları için iğne oyası tercih edebilirsiniz. İğne oyası bilen arkadaşlarımız için oldukça kolay olacaktır. İğne oyası modelleri kibar zarif iğne işidir. Çeyizler içinde en kıymetli el işleri arasında yer almaktadır. İğne oyası siparişi alan arkadaşlarımız örneklerimizi inceleyerek uygulayabilirler.

İğne oyası kır çiçeği modeli

İğne oyası havlu kenar modeli kır çiçeği örneği harika güzel örnektir. Havlunun işleme detayına göre ip renk seçeneğini tercih edebilirsiniz. Çıtı pıtı görseli çok güzel modeldir. Mutfak havlularına çok yakışacak modeldir. Küçük el havlularına da tercih edebilirsiniz. Yazımızın içine video anlatımını sizler için ekledik izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

İğne oyası yediveren modeli

Yediveren havlu kenar modeli kolay ve görselliği güzel iğne oyası çalışmasıdır. Video anlatımı izleyerek modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Örnekleri sadece mutfak havluları dışında el havluların da tercih edebilirsiniz. Çeyizlik havlularda iğne oyası seçimi harika görselliği ile çeyizlere şıklık katacaktır.

İğne oyası kelebek modeli

İğne oyası kelebek modeli oldukça güzel olan bir iğne oyası örneğidir. Video anlatımını canım anne youtube kanalında bulabilirsiniz. Detaylı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz. Ve birçok iğne oyası modelleri youtube kanalınında mevcuttur.

İğne oyası havlu kenarı, havlu kenar yapımı, dantel havlu kenar modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yeni İğne Oyası Mutfak Havluları

Bunlarda Necla Hanımdan gelen modeller iğne oyası ve kurdale ile yapılan güllerle süslenmiş çok şirin mutfak havluları. Renk renk yapabileceğiniz sevimli mutfak havluları.
 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ