Yeni incili papatya güzeli kare lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli kare lif yapımı görselliği güzel olan yapılışı kolay kare lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazı olmaktadır. Tığ işi modelleri arasında lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihi arttırmaktadır. Birbirinden güzel lif modelleri youtube kanallarında her gün yeni lif modeli ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sayısızca lif örneği uygulanarak ve yeni tasarım lif çalışmaları artmaktadır. Lif modelleri sitemizde en yeni ve takım lif modellerini bulabilirsiniz.

Lif modelleri son zamanların en çok uygulanan el işleri arasında olması fazlasıyla model seçeneği olması video anlatımlı model seçeneği oluşu geniş kitleye ulaşmaktadır. Beğeninin artması model tasarımının çoğalmasına en büyük etken olmaktadır.

Yeni incili papatya güzeli kare lif yapımı

İki renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

İnci

Yapılışı: Sekiz zincir ile halka oluşturalım, halka içine toplamda sekiz fıstık yapalım aralarda zincir çekelim, ikinci sırada zincir boşluklarına tek ve çift fıstık yapıyoruz aralarda bir zincir çekelim, üçüncü sırada fıstık aralarına tekli fıstık yapalım, çift fıstık olan yerlere yine çift fıstık yapıyoruz. Kare tamam boyunu çift fıstıklar on dört olana kadar örüyoruz. Kenar oyası uygulayıp çiçek detaylarını yapıp modelimizi bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni incili papatya güzeli kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ