Yeni kalp lif modeli yapılışı

Yeni kalp lif modeli yapılışı kırmızı aşkına diyenlerin lif modeli olacak lif çalışmasıdır. Kalp temasını sevenlerin beğeneceği model çalışmasını olacaktır. Çeyizlik lif modellerinde kalp lif modelleri sevilen model seçimleri arasında yer almaktadır.

Tığ işi örgü modelleri arasında lif modelleri yeni model seçeneği ile takipçileriyle buluşmaya devam etmektedir. Tasarım lif modelleri ve birçok model seçeneğinin olması lif modellerine ilginin artmasına en güzel etken olmaktadır. Lif modellerinin video anlatımlı olması ve elimizde çabuk bitmesi kısa sürede yapılabilmesi ilginin belli başlı nedenleri olmaktadır. Yeni modelleri görmek için sitemize ziyaret edebilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni kalp lif modeli yapılışı

Yeni Tasarım kalp lif modeli yapılışı
Lifimizin yapılışı için 2 renk lif ipi kullanıyoruz
Kırmızı ve beyaz ve kenar geçmek için panç ipi
Lifimize kırmızı ipimizle 2 zincir çekerek başlıyor zincir içine bir fıstık yapıp kapatıyoruz tepesine ve aynı yuvanın içine bir fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 üçlü yıldız tekniği yaparak sırada sonlarda artış yaparak bu teknik le 17 sıra tamamlıyoruz ve tam ortayı ayırarak iki yanında eksiltme yapıp kalp şeklini tamamlıyoruz beyaz ipimizle etrafından her yuvaya ikili başak tekniği fıstıklar yapıyoruz 4 sıra bu şekilde örüp kırmızı ipimizle 2 dolgulu 6 tane fıstık yapıyoruz en son panç ipimizle 3 zincir çekerek tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz, yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kalp lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ