Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı kolay kutu tekniği lif örneği arayanlar için harika görselliği olan yeni kutu tekniği lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri tığ işi örgü modellerinin en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Yapımı kolay olması ve örnek seçeneğinin çok olması lif modellerine ilginin artmasını sağlamaktadır. Video anlatımlı içeriğin olması yeni öğrenmek isteyenlerin lif modelleri tercihindeki el işi modeli olmaktadır. Sitemizde kolay ve birçok farklı model seçeneğini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı

Lifimizin yapılışı için az kalan İpleri değerlendireceğiniz harika bir model Birbirine uyumlu 6 renk lif ipi kullanıyoruz.

Renkler beyaz, pembe, gül kurusu, bordo, lila ve mor

Yapılışı: 1.Sıra beyaz ipimizle iki zincir çekerek üç dolgulu fıstık yapıp üzerine 5 fıstık yaparak başlıyoruz.

2.Sıra sıra başında bir fıstık yapıp kapatıyoruz tepesine bir fıstık yapıp karşı yuvaya bir fıstık yaparak sıramızı kutu tekniği tamamlıyoruz bu yaptığımız teknikle 5 sıra yaparak bir kare elde ediyoruz karenin her köşesine farklı renklerle 5 sıra daha örüp eksiltiyoruz dört dilimi tamamlıyoruz beyaz ipimizle etrafından artırma eksiltme yapmadan örüyoruz bordo ipimizle iki sıra aralarına kutu tekniği yapıyoruz Beyaz ipimizle bir kare yapıp lifimizi bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ