Canım Anne

Yeni kese lif modeli yapılışı

Yeni kese lif modeli yapılışı

Yeni kese lif modeli yapılışı bir önceki paylaşımımız da yuvarlak modelini paylaştığımız modelin bugün kese modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Takım lif çalışması sevenler için güzel lif modeli olduğunu düşündüğümüz çiçek detaylı lif örneğidir.

Çeyizlik lif modeli arayan arkadaşlarımızın çok beğeneceği lif modeli olacaktır. Kese ve yuvarlak modeli olan yeni lif çalışmasını video anlatımıyla uygulayabilirsiniz. Sipariş alan hanımlarımıza çok sipariş alabilecek modeller arasında olacaktır. Lif modellerinde görsellik oldukça etkili olmaktadır. Özellikle çeyizlik lif modellerinde ağır ve takım lif çalışmaları ilk sırada yer almaktadır. Görselliğe önem verilmektedir. Farklı ve yeni tasarım lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Yeni kese lif modeli yapılışı

Malzemeler: Krem rengi lif ipi
Gold renk simli isleme ipliği
2 numara 1.75 mm tığ
İğne
Makas

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği olarak ortadan 6 fıstıkla başlıyoruz modelimize. 6 dilim olarak ördüğümüz modelimizi 6 sıra ördükten sonra tek dilim üzerinde 3 sıra örüyoruz. Sıra sonunda arttırma işlemi yaparak 9 fıstık olarak bilek kısmını bitiriyoruz. Diğer 5 dilim üzerinde 3 sıra eksiltme işlemi yapıyoruz ve ayni parçadan iki tane örüyoruz. Modelimizin üzerinde tek tek ördüğümüz 6 tane çiçeği dikerek sabitliyoruz. İki parçayı birbirine simli iple fıstık yapıp kapatarak birleştiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kese lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ