Yeni kare nazar lif yapımı

Yeni kare nazar lif yapımı

Yeni kare nazar lif yapımı nazar boncuğu lif örnekleri sever misiniz ? kare nazar boncuğu lif yapılışı görselliği güzel olan çeyizlik lif modellerinde tercih edebileceğiniz güzel örnekler arasında yer alacak lif modelidir.

Lif modelleri çeyizlik ve siparişler için en çok uygulanan modeller olmaktadır. Çeyizlik lif modelleri son zamanların tığ işi modellerinde sayısız örnek seçeneği olması hanımlarımızın ilgisini artırmaktadır. Video anlatımlı olması birçok kitleye ulaşmasını sağlayarak lif modellerinde çok örülen el işleri olmasını sağlamaktadır.

Lif örneklerinde sitemiz oldukça geniş örnek seçeneğine sahiptir. Yeni model ve farklı tasarım lif çalışmalarını yayımlamaya devam etmekteyiz. İster sipariş lif modelleri veya çeyizlik örnekleri bulabilirsiniz. Herkesime uygun lif modeline ulaşmak için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni kare nazar lif yapımı

Yeni nazar lif modeli yapılışı 3 renk lif ipi kullanıyor sarı lacivert ve beyaz ilk önce lacivert ipimizle 3 zincir çekerek içine 1 fıstık yapıp Lifimize başlıyoruz ikinci sırada sar ipimizle etrafından artırma yaparak ilerliyoruz beyaz ipimizle bir sıra yaptıktan sonra lacivert ipimizle son sıramızı yaparak bir tane baklava dilimi yapıp bunları birbirine ekleyerek tamamlıyoruz etrafından bir sıra sarı bir sıra beyaz en son lacivert ipimizle kenar oyasını yapıp bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz… Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kare nazar lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. JACQUELINE SCHMITT dedi ki:

    Lütfen videolarınızın altına Fransızca altyazılar koyabilir misiniz?

BİR YORUM YAZ