Canım Anne

İki şiş yakadan başlama yelek yapılışı

İki şiş yakadan başlama yelek yapılışı

İki şiş yakadan başlama yelek yapılışı kolay bebek yeleği arayanlar için robadan başlamalı dikiş detayı olmadan bütün örülen yelek modelini örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. İki şiş örgü tekniği sevenlerin kolaylıkla yapabileceği bebek yeleği modelidir. Bebek yelek modelleri örgü modelleri arasında en çok tercih edilen örgüler arasındadır.

Şiş örgü modelleri bebek yeleklerinde birçok modeli bulunan annelerin örgü bebek yeleklerine ilgisini arttırmaktadır. Kış aylarında bebek yelekleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Küçük bebeklerde yelek değişimi oldukça sık olduğundan yelek çok fazla tercih edilmektedir. Farklı çok sayıda bebek yeleği doğum öncesi örülmektedir. Yeni ve farklı örgü bebek yelekleri için linke tıklayabilirsiniz.

İki şiş yakadan başlama yelek yapılışı

Bebe yünü kullanımı kalın ip kullanımı

4 Numara şiş kullanımı

Yapılışı: 60 ilmek ile atarak başlayalım, üç diş haroşa tekniği örüyoruz. Ön kısımlar için haroşa ilemek örüyoruz yedi ilmek olarak son ve baş kısımda devamlı öreceğiz. Arttırma işlemi yapıyoruz. Bir arttırıp bir düz örerek sıra sonuna geliyoruz. Devamında yedi ilmek haroşa örelim kalan ilmeklerin son yedi ilmeğe kadar düz olarak örelim. İlik detayını uyguluyoruz. Toplamda düz örgü altı sıra örüyoruz. Üç diş haroşa tekniği uyguluyoruz. Tekrar arttırma detayını uyguluyoruz. Roba kısmını aynı teknik ile istediğimiz boyuta gelince ön, arka, kol kısımlarını ayırıp yelek modeline devam ediyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Bebek yelek modelleri, iki şiş örgü modelleri, yelek modeli  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İki şiş yakadan başlama yelek yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ