Yeni kasnak sarma lif modeli yapımı

Yeni kasnak sarma lif modeli yapımı farklı lif modeli arayanlar için kasnak modeli lif yapılışını severek yapabileceklerini düşündüğümüz bir lif modelidir. Çeyizlik, hediyelik olarak çok güzel lif örneğidir. Yeni bir kasnak sarma lif yapımı hanımlarımızın dikkatini çekebilecek bir lif çalışması olmuş, pembeli örgüler kanalının yeni lif modelidir. Sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Lif modelleri oldukça sevilen el işleri arasında yer alırken hanımlarımızda en güzel lif modellerini, yeni lif tasarımlarını siz değerli takipçileri için sunmaya devam ediyorlar.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Detaylı anlatım ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni şık lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yeni kasnak sarma lif modeli yapımı

Kasnak sarma tekniğini çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir lif tekniği ile sizlerle pembeli örgüler kanalı olarak merhaba diyorum.

Lif için lazım olan malzemeler lifmatik

İki renk ip kullanılmıştır.

Plastik iğne, makas gerekli olan malzemeler.

Kasnak lif yaparken iki ip kullandım zaman açısından iki ipin ucunu birleştirip sarmaya başladım sararken de hep karşılıklı olarak tekrarlayan bir sarma işlemi ile lifimizin sarma işlemi bitince düğüm düğümleri her çarpıların göbeğine plastik iğneyle düğüm yapıp bitirdim. Lifimi lifmatik çivilerinden çıkarıp çivilere sardığım kısımları kestim kenar kısımları düzeltip bir saatte bitire bileceğimiz kolay lif modelidir. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni kasnak sarma lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ