Yeni kese lif yapımı

Yeni kese lif yapımı

Yeni kese lif modeli çiçek detaylı görselliği güzel olan yapılışı olukça kolay lif modelidir. Kese lif modellerini sevenler için harika örnek olduğunu düşünüyoruz. Taban kısmını farklı renk tercihi ile yapabilirsiniz. Çiçek detaylarını beyaz seçerek papatya havasını sağlayabilir veya aynı renk tonlarını seçebilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizlerinde lif modelleri oldukça fazla yer almaktadır. Yeni tasarım lif modellerinden kolay lif örneklerine, takım lif yapılışından, damat lif modelleri gibi bir çok lif modeli bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması lif modellerine tercihleri arttırmaktadır.

Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde sayfamız oldukça geniş lif örneğine yer vermekteyiz. Modellerimizi inceleyerek siparişleriniz için faydalı olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. İstedikleri modelleri kolaylıkla öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni kese lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kese lif modeli iki parçadan oluşmaktadır. Yıldız tekniği ile örülmüştür.

Alt zemin olarak 12 X 12 Olarak kare lif hazırlıyoruz.

Devamında uç uca 12 fıstık yapalım üzerine üçlü fıstık yapıyoruz. Aynı tekniği devam edelim, kare lif hazırlıyoruz. Çiçek detayları, yaprak detayı, süslemesini yapıp iki parça birleştirilip ağız kısmını yapıp bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ