Yeni kolay yuvarlak lif yapımı

Yeni kolay yuvarlak lif yapımı fıstıklı yeni lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan anlatımı video olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır.

Lif örnekleri çeyizler için oldukça fazla yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Fıstıklı yeni yuvarlak lif modeli için video anlatımı izleyerek uygulamanız mümkündür. Ayrıca farklı lif modelleri için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Sipariş alan arkadaşlarımız sayfamızı takip ederek siparişleri için örneklerimizi uygulayabilirler. Bir çok lif modelimiz sizlerin favorisi olabileceğini düşünüyoruz. Yeni güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni kolay yuvarlak lif yapımı

Fıstıklı kolay yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla 6 zincir çekip bir halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Fıstıkların aralarına 2 li fıstıklar yaparak motifimizi 5 sıra olana kadar örüyoruz. Diğer motifleri de aynı şekilde farklı renk iple örüyoruz ve bu motifleri son sıralarında birbirine birleştiriyoruz. Son olarak pipirikli kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni kolay yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak

Zarife’nin günlüğü & örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ