Yeni lahana lif modeli yapılışı

Yeni lahana lif modeli yapılışı yeni farklı detaylı olarak tekrar lif sevenlerin beğenisine sunulmuştur. Çeyizlik lif modellerinde lahana lif örneği çok tercih edilen lif örnekleri arasındadır. Görselli güzel olan lif modelidir.

Banyo lif modelleri son zamanların en sevilen el işleridir. Herkesime uyan örnek seçimi olması ilgiyi arttırmaktadır. Video anlatımlı olması ayrı etken olmaktadır.

Çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız için lif modelleri oldukça önemlidir. Farklı güzel lif örnekleri için yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takım ve tasarım modeller mevcuttur.

Yeni lahana lif modeli yapılışı

2 Renk lif ipi

Nakış simli ip ve panc ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Sekiz zincir ile halka oluşturalım, halka içine aralarda iki zincir çekerek fıstık yapalım, toplamda sekiz fıstık yapıyoruz. Fıstık aralarındaki zincir içine tekli fıstık yapalım tepesine bir fıstık yanına fıstık ikisini birlikte kapatalım ve dönüş yapalım bir fıstık tepesine yapalım tekrar tepesine açık fıstık, dibine açık fıstık karşısına açık fıstık üçünü birlikte kapatalım. Dönüş yapalım ve eksiltme işlemi yaparak yaprak görselini oluşturmuş olduk aynı işlemi bütün yuvalara yapalım toplamda sekiz yaprak olacak yeşil ip ile yaprak görselini tamamlayalım.

Elinize göre zincir çekerek yaprak tepelerine batalım, zincir içlerine trabzan tekniği uyguluyoruz. Toplamda dört sıra trabzan modeli uygulayıp sonra lahana görselini sağlıyoruz. Detaylı yapım aşaması için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni lahana lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ