Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı farklı ve yeni lif çalışmaları arayanlar için seher yıldızı lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımı ile hanımlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Lif modelleri denilince ilk aklımıza gelen çeyizlik lif örnekleri olmaktadır. Çeyizler için takım lif modelleri en çok ilgi gören lif modelleri arasında yer almaktadır. Farklı güzel tek lif modelleri de çeyizlik lif örnekleri arasındadır. Damat lif örnekleri de nişan bohçalarında yer alan diğer örnek seçimleri arasındadır. Sizlerin tercihi hangi lif modelleri ? sitemizde takım, tasarım, yeni ve birçok modeli bulma imkanınız var. Yazımızdaki linke tıklayarak lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir içine kapalı fıstık yapalım, tepesine açık fıstık ve ilk fıstık dibine fıstık ikisini birlikte kapatalım, modeli ters çevirip tepesine kapalı fıstık yapalım, tekrar tepesine açık fıstık dibine ve karşıya açık fıstık üçünü birlikte kapatalım. Hemen aynı yere açık fıstık karşıya açık fıstık ikisini birlikte kapatalım. Yıldız tekniği ile baklava dilimi oluşturuyoruz. Toplamda dört dilim yapıp devamında kutu tekniği ile dilimleri birleştiriyoruz. Detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ