Yeni mandala lif modeli yapılışı

Yeni mandala lif modeli yapılışı üç renk lif ipi ile uygulayabileceğiniz. Fıstık tekniği kolay olan görselliği göz dolduran lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri farklı geniş model seçeneği ile hanımlarımızın en çok uyguladığı tığ işi örgü modeli olmaktadır. Yapılışları kısa sürede tamamlanan ve video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır.

Çeyizlik lif modelleri en güzel lif modelleri çeyizler için yapılmaktadır. Takım lif modelleri ilk tercihler arasında olmaktadır. Yeni tasarım lif örnekleri de çeyizlik lif modelleri arasında sıkça uygulanan modellerin başında gelmektedir. Tabii ki sipariş alan arkadaşlarımızda yeni lif çalışmalarını takip ederek siparişlerinin devamı için yeni örnekler ve çok beğenilen lif modellerini uygulamaya devam etmektedirler. Sitemizi ziyaret ederek lif modellerimizi inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel lif çalışmalarını bulabilirsiniz.

Yeni mandala lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi

2 Numara tığ seçimi

Yapılışı: Sihirli halka yaparak başlıyoruz. Halka içine aralarda bir zincir çekerek fıstık yapıyoruz. Toplamda sekiz fıstık yapalım, ikinci sırada aralarda zincir çekerek her zincir yuvasına çift fıstık yapıyoruz. Üçüncü sırada çift ve tek fıstık uyguluyoruz. Tek fıstıkları farklı renk ile yapıyoruz. İki ip birlikte uygulanmaktadır. Dördüncü sırada çift fıstıklar aynı devam ederken aradaki tek fıstıklar artarak devam etmektedir. Modelin devamı aynı teknik ile belirli büyüklüğe gelene aynı devam etmektedir. Devamının detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni mandala lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ