Üstten Alma Tunus İşi Örgü Modeli Yapımı

Üstten Alma Tunus İşi Örgü Modeli Yapımı

Üstten alma tunus işi örgü modeli yapımı kolay örgü modeli arayanlar için tunus işinde kolay ve görselliği güzel olan modeli battaniye modelinde tercih edebilirsiniz. Farklı tunus işi örnekleri sitemizde geniş örnek seçeneğini video anlatımlı bulabilirsiniz.

Tunus işi modelleri şiş veya tığ işi olarak geçmektedir. Tek şiş ile örülen geniş örnek seçeneği olan örgü modelidir. Bebek örgülerinde sıkça kullanılan örgü tekniğidir. Sayfamızda video anlatımlı tunus işi bebek yelek örneklerini inceleyebilirsiniz. Canım anne youtube kanalımızda en yeni video anlatımlar sizlerin beğenisini beklemektedir.

Üstten Alma Tunus İşi Örgü Modeli Yapımı

Örgü ipi istediğiniz ip seçimi

Tunus işi ip ve elinize göre seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincirden bir ilmek çıkartalım. Devamında ilmekleri iki iki toplayıp sıra başına gelelim, ikinci sırada ilk ilmekten sonra zincirden alıp ilmekleri çıkartıyoruz. Aynı şekilde ilmekleri toplayarak sıra başına geliyoruz. Model kendini tekrarlayan örnektir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, örgü modelleri, tığ işi örgüler hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Üstten Alma Tunus İşi Örgü Modeli Yapımı Video anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ