Yeni model gökkuşağı lif yapımı

Yeni model gökkuşağı lif yapımı farklı tasarım lif örnekleri arayanlar için renkli görselliği güzel olan gökkuşağı lif modelini tercih edebilirsiniz. Elinizde kalan lif iplerini değerlendirmek içinde güzel lif çalışması olacaktır. Renkli çalışmayı sevenler için güzel farklı lif modeli olacağını düşünüyoruz. Sizlerde iplerinizi ayarlayıp modeli video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lif modelleri el işlerinin en sevileni vede en çok örülen modelleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerin ve sipariş için lif modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Lif siparişleri çeyizler için alınan siparişler olmaktadır. Takım ve tasarım çok beğenilen lif örnekleri çeyizlerde yerini almaktadır. Sizlerde farklı ve güzel lif örnekleri arıyorsanız. Sayfamıza bakmadan lif modellerine karar vermeyiniz. Sayfamızda en yeni lif örnekleri ve tasarım lif modellerine yer vermekteyiz.

Yeni model gökkuşağı lif yapımı

11 Renk ip kullanımı

Elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Model yıldız tekniği ile örülmüştür.

Yapılışı: 6 Zincir ile halka oluşturalım, halka içine kapalı fıstık yapalım tepesine fıstık ve halka içine fıstık ikisini birlikte kapatalım. Tekrar tepesine ve halka içine fıstık ikisini birlikte kapatalım dört kez yapıyoruz aynı işlemi son yapılışta tepesine halka içine karşı tarafa fıstık üçünü birlikte kapatalım. Devamında orta kısmı yaptığımız için ip bağlayarak arttırma yaparken yeni öğrenen arkadaşlarımız için kolaylık sağlayacak teknik video anlatımında belirtilmiştir. Orta kısmı arttırarak devam ediyoruz. Yuvarlak kısım ortaya çıkmış olacak renkli ip ile kenar detaylarını yaparak lif modeli devam etmektedir. Video anlatımı izleyerek modeli uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni model gökkuşağı lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ