Canım Anne

Yeni model kaz ayağı lif yapımı

Yeni model kaz ayağı lif yapımı

Yeni model kaz ayağı lif yapımı kare lif modeli kutu tekniği ile yapılmış kolay ve görselliği güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri çeyizlik lif örnekleri oldukça geniş model içeriğine sahip olması hanımlarımızın lif modellerine ilgisini arttırmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması ayrıca lif modellerine tercih artmaktadır.

Lif modelleri en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Model çeşidi çok olması lif modellerinin devamlı tasarım ve yeni örneklerinin çıkmasına sebep olurken sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif çalışmaları oldukça önemlidir. Sayfamızda en yeni lif modellerini siparişler için değerlendirebilirsiniz. Tasarım lif çalışmaları sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni model kaz ayağı lif yapımı

2 Renk lif ipi

8 Numara tığ kullanımı

Makas

Kutu tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak kutu tekniği ile 8 x 8 olarak kare lif hazırlıyoruz. Farklı renk ip ile devam ediyoruz. Kare parçanın etrafını kutu tekniği ile sırayı tamamlıyoruz. İki sıra aynı işlemi uyguluyoruz. Devamında kaz ayağı modelini uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımları izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni model kaz ayağı lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ