Canım Anne

Yeni kelebek lif modeli yapımı

Yeni kelebek lif modeli yapımı

Yeni kelebek lif modeli yapımı temalı lif örneklerini sevenler için kelebek modeli lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olarak lif sevenlere sunulmuştur. Lif modelleri çeyizler için oldukça önemlidir. Tasarım lif örnekleri nişan bohçalarında yer alırken damat lif modelleri de yine en çok yapılan lif çalışmaları arasında yer almaktadır.

Video anlatımlı lif çalışmaları olması hanımlarımızın kolaylıkla uygulamasına yardımcı olmaktadır. Yeni lif öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımlardan faydalanmaktadır.

Lif modellerinin farklı model seçeneği için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Sayfamızda geniş lif örneği seçeneği bulunmaktadır. El işlerinin en güzel lif modelleri için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalıınız.

Yeni kelebek lif modeli yapımı

Kelebek lif modeli yapılışı

Lifimizin yapılışı için 3 renk lif ipi kullanıyoruz lifimize 3 zincir çekerek içine 1 fıstık yapıp daha sonra iki fıstık bir kapatarak ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her sıra sonunda artırarak 5 sıra yapıyoruz beşinci sıradan sonra sıra başlarında eksiltiyoruz son bir fıstık kalana kadar bir baklava dilimi oluşturuyoruz bu baklava diliminde 4 tane yapıyoruz ve bunları üzerinden fıstık tekniği uygulayarak birleştiriyoruz etrafından fıstık tekniği ile örüp tamamlıyoruz ve 6 tane istediğiniz bir puf çiçeği ile süslüyor lifimizin etrafından kenar oyasını yapıp bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyorum.

Yeni kelebek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ