Yeni model lif mum çiçeği yapılışı

Yeni model lif mum çiçeği yapılışı

Yeni model lif mum çiçeği yapılışı lif modelleri çiçek detayını sevenler için harika görselliği olan mum çiçeği lif örneğini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı anlatımlı olması kolaylıkla uygulayacağınız lif çalışması olacaktır.

Mum çiçeği lif yapılışı çeyizlik lif örneklerinde favori olabilecek lifler arasında yer alırken sipariş alan arkadaşlarımız içinde mum çiçeği oldukça siparişleri için tercih edilecek modeldir.

Yeni tasarım ve takım lif örnekleri sayfamızda geniş örnek seçeneğine sahiptir. Bir çok lif modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni model lif mum çiçeği yapılışı

Yıldız tekniği uygulanmıştır.

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ kullanımı

Yapılışı: İlk olarak 6 dilimli yuvarlak taban hazırlıyoruz. Taban yapımı 6 fıstıkla başlayıp, altı dilime ayırıp artırma yaparak orta kısımla birlikte altı sıra örüp taban kısmını hazırlıyoruz.

Devamında çiçek detayını uyguluyoruz. Sihirli halka yapalım içine fıstık tekniği uyguluyoruz aralarda bir zincir çekerek toplamda altı fıstık yapalım, yapmış olduğumuz fıstık arasına önce tek fıstık kapatalım sonra açık fıstık tekrar açık fıstık birlikte kapatalım, tekrar zincir boşluğuna geçip kapalı fıstık, açık fıstık tekrar açık fıstık iki fıstığı birlikte kapatalım, aynı tekniği devam edip sırayı tamamlayalım, yıldız tekniği ile arttırma uyguluyoruz. Çiçek detayı bitirip taban kısmına sabitliyoruz. Yaprak detayı, sap kısımları ve puf çiçek detayları için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni model lif mum çiçeği yapılışı VİDEO ANLATIMLI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ