Yeni model patik yapılışı

Yeni patik modeli video anlatım var mı ? patik modelleri nasıl yapılır ? patik modeli 37, 38 ayak numarası modeli var mı ?

Yeni model patik yapılışı farklı modelden yeni uyarlama yapılmış güzel patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Orta kısmında çiçek detayı Tunus işi olarak yapılmıştır. Çeyizler ve siparişler için oldukça tercih edilecek modeller arasında yer alacaktır.

Örgü patik modelleri video anlatımları olan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Geniş örnek seçeneği olan patik örnekleri bir çok modeli canım anne wep sayfamızda anlatımlı olarak mevcuttur.

Patik modellerini nasıl yapabiliriz sorusuna detaylı video anlatımlarla çok kolay yapabilirsiniz. Sitemizde video anlatımlı patik örneklerini bulabilirsiniz.

Örgü patik modellerinde örnekler kadar ayak numaraları modellerde çok sorulmaktadır. Modele göre video anlatımlarda ayak numarası farklıdır. 37,38 Ayak numarasına uygun patik modellerimiz bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni model patik yapılışı

38, 39 Ayaklar için uygundur.

5 Renk patik ipi kullanılmıştır.

Misinalı şiş

3 Numara yedek şiş tercihi

Tunus işi için 3 numara şiş

Yan kısım içinde tığ

Ayraç ve makas

patik modeli bilek kısmından başlanmaktadır 47 ilmek atarak başlayalım. Haroşa tekniği ile bilek kısmını istediğiniz yükseklikte yapabilirsiniz. Model anlatımında 12 diş haroşa örülmüştür. Devamında çiçek detayı yapılmıştır. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü patik modelleri, patik yapımı, patik yapılışı video anlatım hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni model patik yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek buradan uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ