Yeni nazar boncuğu modeli lif yapımı

Yeni nazar boncuğu modeli lif yapımı çeyizlerde oldukça fazla yer alan nazar teması lif modellerine yuvarlak lif örneğini uygulayabilirsiniz. Lif modellerinde geniş örnek seçeneği olması ilgiyi lif modellerinde arttırmaktadır. Farklı nazar boncuğu lif örnekleri sayfamızda mevcuttur.

Lif modelleri el işlerinin en güzel ve çok beğenilenler arasında yer bulmaktadır. Video anlatımlı lif modelleri bir çok kişiye hitap etmektedir. Farklı ve model seçeneği çok olması hanımlarımızın en çok sevdiği tığ işi el işleri arasında lif modelleri yer almaya devam edecektir. Çeyizler ve siparişler içinde lif modelleri önemli olmaktadır.

Yeni nazar boncuğu modeli lif yapımı

3 Renk lif ipi nazar boncuğu renkleri

Elinize yatkın tığ seçimi

İl olarak beş zincir ile halka oluşturalım, halka içine beş dolgulu fıstık uyguluyoruz. Toplamda altı fıstık aralarda zincir çekip yapıyoruz. İkinci sırada zincir aralarına çift fıstık uyguluyoruz. Aralarda zincir çekerek sırayı tamamlıyoruz. Üçüncü sırada 1 çift 1 tek fıstık aralarda zincir çekerek tamamlıyoruz. Farklı renk seçimi ile devam ediyoruz. Fıstıktan oluşan altı direkler oluşmuş olacak direklere çift fıstık yapıyoruz aralarda tekli fıstıklar artarak boyutunu büyütüyoruz. Üç renk seçimi ile modeli büyütüyoruz. Kenar tığ modelini uygulatıp bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni nazar boncuğu modeli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ