Yeni osmanlı lalesi lif yapımı

Yeni osmanlı lalesi lif yapımı yeni tasarım lif modeli çeyizlik lif modellerinin favorisi olacaktır. Lale çiçeği teması lif modelinin görselliğinin oldukça güzel olan lif örneğimiz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri tığ işinin en çok sevilen ve örülen el işleri arasında yer almaktadır. Yeni modeller ve tasarımlar arttıkça beğeni ve yapımı artmaktadır. Video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça faydalı olmaktadır.

Lif modelleri sayfamızda geniş model seçeneği bulunmaktadır. Takım lif modellerinden, yeni tasarım modellere, kare ve uzun lif örnekleri sayfamızda bulunmaktadır. Çeyizlerde yerine alan lif modelleri nişan bohçalarında olmazsa olmazlardan olmaktadır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni osmanlı lalesi lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği çalışılmıştır.

İlk olarak zincir çekelim ve fıstık uygulaması yapalım, yıldız tekniği ile dilimleri yapıyoruz. Toplamda altı dilim yapılmaktadır. Sonrasında birleştirme uygulaması yaparak lif modelini bitiriyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni osmanlı lalesi lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ