Yeni Papatya Lif Modeli Yapılışı

Yeni papatya lif modeli yapılışı yuvarlak lif sevenler için papatya çiçekli görselliği güzel olan lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çiçek detaylı lif modelleri çok sevilen lif çalışmaları arasında yer almaktadır.

Lif modelleri günümüzün en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışı kolay olduğu kadar görsellikleri oldukça beğenilen lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında yer almaya devam ederken çeyizlik lif modelleri de çeyizleri süslemeye devam etmektedir.

Banyo lif modelleri sipariş alıyorsanız papatya lif ve birçok lif örneğini sayfamızda bulabilirsiniz. Modellerimiz yeni tasarım ve en son çıkan lif modelleri olarak sayfa içinde bulabilirsiniz. Ayrıca lif modellerinin video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Farklı lif çalışmalarının örnek detayının olması yine video anlatımlı olması uygulamada kolaylık sağlamaktadır.

Yeni Papatya Lif Modeli Yapılışı

Modelin yapımında 2 renk lif ipi, 5 numara tığ ve 13 adet boncuk kullanıyoruz.

Puf çiçek yaparak başladığımız modelde örümcekler ve fıstıklar yaparak 4 sıra örüyoruz. Son sıraya tekrar çiçekler yaparak modelin son sırasını bitiriyoruz. Alt kısım için yıldız tekniğiyle düz zemin ve kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Çiçeklerin ortasına yarım inci boncuk dikerek modelin daha hoş bir görünüm oluşmasını sağlıyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

blank
Yuvarlak papatya lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ