Yeni tasarım mum çiçeği lif modeli yapımı

Yeni tasarım mum çiçeği lif modeli yapımı çeyizlik lif modellerine yeni lif örnekleri sunulması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Lif modelleri video anlatımlı olması yeni modellerde yapılışı için oldukça önemlidir. Yeni lif modellerini öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Tığ işi modellerinin en çok yapılanı lif örnekleri olmaktadır. Model seçeneğinin çok olması ilgiyi arttırmaktadır lif modellerinde takım lif modelleri, uzun, kare, yuvarlak ve tasarım lifler nişan bohçalarında yer almaktadır. Sayfamızda en yeni lif modellerini bulabilirsiniz. En yeni örnekler ve her kesime hitap edecek modeller için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni tasarım mum çiçeği lif modeli yapımı

MUM ÇİÇEĞİ LİF MODEL

3 Renk lif ipi

8 Numara tığ kullanımı

Makas

Altı fıstık ile başlanır altı dilim halinde artırarak 7 sıra örülür. Her dilim eksilterek 1 fıstık kalana kadar örülür yıldız şekli taban oluşur. Üstüne süsleme olarak beyaz ile 3 yan fıstık üzerinde üçgen şekilde örülür taban kısmına tutturulur. Yeşil ile sap kısmı yapılır kenar oyası örülür. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tasarım mum çiçeği lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ