Yeni tığ işi örgü modeli yapımı

Yeni tığ işi örgü modeli yapımı

Yeni tığ işi örgü modeli yapımı kolay tığ işi örgü modelini lif yapımında, bebek battaniye örneği, bluz gibi birçok örgü tekniğinde uygulayabilirsiniz. Tığ işi modelleri yapımı kolay olması ve örnek seçeneğinin fazla olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Tığ işi örgü modellerinde güzel yaz için bluz, çeyiz yelek yapılışları oldukça fazladır. Sayfamızda tığ işi örgü modelleri oldukça geniş örnek içeri bulunmaktadır. Örgü modelleri video anlatımlı olması yeni öğrenmek ve örneğin yapılışına fayda sağlamaktadır.

Yaz ve kış mevsimi için güzel örgü modelleri ve detaylı anlatımlı içerikler için örgü şiş modelleri, tunus işi örnekleri sayfamızda yer alan örgü modelleridir. Daha fazla içerik ve örnekleri görmek için sayfamızın içindeki örgü, bebek örgüleri ve tığ işi bölümlerine bakmadan karar vermeyiniz.

Yeni tığ işi örgü modeli yapımı

Örmek istediğiniz örgü modeline göre ip seçebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi ve ipin kalın ve inceliğine göre tığ kullanımı örneğin daha güzel örülüşü olacaktır.

İlk olarak modelinize göre zincir sayısını hazırlayalım, trabzan tekniği uyguluyoruz. Her zincire ikili trabzan yapalım, model kurulumunda iki zincir çekip, dört zincir atlayalım aynı noktaya sekiz trabbzan yapalım dört zincir atlayın ve aynı işlemi uygulayalım. Detaylı anlatımı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi örgü modelleri, tığ işi örgüler, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü ev işleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tığ işi örgü modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ