Yeni üçlü takım lif modeli yapımı

Yeni üçlü takım lif modeli yapımı

Yeni üçlü takım lif modeli yapımı üç video anlatım model bir arada takım lif örnekleri sevenler için harika takım lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde takım lif modelini çeyizlerde sıkça tercih edilen takım lif modelleri geniş model seçeneği ile hanımlarımızın en çok tercih ettiği el işleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Lif modelleri denilince sipariş alan hanımlarımızın emeği ev bütçesine katkı sağlamaktadır . Yeni modeller çeyizlerde oldukça ilgi gören en güzel el işleri arasındadır. Farklı lif modellerini sitemizde bulabilirsin. En yeni lif örnekleri yine güncel ve aktif olarak sitemizde yayınlanmaya devam etmektedir.

Yeni üçlü takım lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Süslemek için inci

Yapılışı: Yuvarlak lif modeli için yedi zincir çekip halka oluşturalım halka içine aralarda zincir çekerek toplamda altı fıstık yapalım, ikinci sırada yine aralarda zincir çekerek fıstık tepelerine üçlü fıstık yapıyoruz. Yıldız örgü tekniği ile dilimleri oluşturuyoruz. Toplamda sekiz sıra örelim sizler istediğiniz boyutta uygulaya bilirsiniz. Dilim üzerine çiçek detayı ve fıstık detayını uyguluyoruz.

Kese modeli ve uzun model ve detaylı anlatımlar için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni takım lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ