Yeni uzun karpuz lif modeli yapımı

Yeni uzun karpuz lif modeli yapımı

Yeni uzun karpuz lif modeli yapımı karpuz modelinde yeni farklı lif çalışmasını siz değerli lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olmaktadır.

Lif modellerinde yeni tasarımlar yeni modeller her zaman tercih edilmektedir. Çeyizler içinde lif modelleri oldukça fazla yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Nişan bohçalarında lif modelleri tercih edilmektedir. En güzel lif örnekleri seçilerek damat bohçalarında yer bulmaktadır. Sayfamızda yeni tasarım ve en güzel lif örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine ulaşmanız mümkündür.

Uzun lif modeli sevenler için karpuz modeli kırmızının verdiği canlılıkla lif sevenlerin dikkatine çekecek lif modelleri arasında yer alacaktır. Ayrıca kare modeli de uygulanmıştır.

Yeni uzun karpuz lif modeli yapımı

4 Renk lif ipi

1,75 Numara tığ seçimi

Makas

İlk olarak üç zincir çekelim ve fıstık uygulaması yapıyoruz. Üç ve dört dolgulu fıstık yapabilirsiniz. Toplamda üst üste sekiz fıstık yapalım devamında açık fıstık yapalım üçerli fıstık uygulamasını sıra sonuna kadar yapalım,

Kapalı fıstık yapalım, tepesine açık fıstık tekrar açık fıstık yıldız tekniği uyguluyoruz. Karpuz çekirdeklerini uyguluyoruz. İki ip birlikte yürütüp fıstık tekniği ile model devam etmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni uzun karpuz lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ