Tunus işi kız bebekler için yelek yapılışı

Tunus işi kız bebekler için yelek yapılışı V yakalı robadan başlamalı kolay ve görselliği güzel olan düğmesiz kız bebek yeleğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tunus işi kolay bebek yelek modeli detaylı video anlatımlı model arayan anneler için harika model olduğunu düşünüyoruz. Tunus işi modelleri sevenler için sayfamızda farklı yelek modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca tığ işi ve şiş örgü kız ve erkek bebekler için yelek örnekleri de mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örgü bebek yeleklerine ulaşabilirsiniz.

Tunus işi kız bebekler için yelek yapılışı

1, 2 Yaş için uygundur.

Yakan etek boyu 32 santi

Genişlik 29 santim

Düğmesiz model

Tunus işi roba kısmında uygulanmış

5 Büzme modeli

İp olarak bebe yünü 1,5 yumak gitmiştir.

Tunus işi 3,5 numara

Tığ kullanımı

Yapılışı: Model yakadan başlamaktadır. 50 zincir çekerek başlayalım, her zincirden bir ilmek çıkartalım, ilmekleri çift toplayarak başa gelelim, ve arttırma işlemi uyguluyoruz. Artırma işleminden sonra 11 kol için örüp, tekrar arttırma yapalım arka içinde 21 ilmek örelim, tekrar arttırma kol için 11 ilmek örüyoruz. Kol için arttırma yapıp devamında arttırma işlemi yapıyoruz. Toplayarak sıra başına gelelim, modelin detaylarını video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Tunus işi bebek yelekleri, bebek yeleği yapımı, kız bebekleri için yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tunus işi kız bebekler için yelek yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ