Yeni yel değirmeni lif yapımı

Yeni yel değirmeni lif yapımı farklı şekilli lif örnekleri seviyorsanız yel değirmeni modeli aradığınız örnek olacaktır. Renk seçimine açık olan yel değirmeni lif modelini istediğiniz renkleri kullanarak uygulayabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri tığ işi el işlerinin en çok tercih edileni olmaya devam etmektedir. En yeni güzel lif örnekleri video anlatımlı olarak lif sevenlerin beğenisine sunulmaktadır. Hanımlarımız yeni modelleri ve tasarım lif çalışmalarını youtube kanallarına yükleyerek takipçilerine sunmaya devam etmektedir. Yapılışları zor olan veya tasarım yeni olması anlatımlı yapılmasını gerektirdiği için video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Farklı ve güzel lif örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Lif modellerinde geniş örnek seçimini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Yeni yel değirmeni lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Kutu tekniği ve yıldız tekniği ile örülmüştür.

6 Dilim oluşumu olan kolay lif örneğidir.

Orta kısımdan başlayıp yıldız tekniği ile başlayıp altı dilimi oluşturup, devamında kutu tekniği ile değirmen kısmını yapıyoruz. Orta kısımda puf çiçek, kenar detayı ile biten lif çalışmasıdır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni yel değirmeni lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ